13 Mart 2016 Pazar

Tesettürlü Bayanları Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

tesettür abiye modelleri
Hanımlar! Tesettür modasını yakından takip eden fakat bir türlü moda zevkinize hitap eden modern kesim tesettür abiyeler bulamamaktan şikâyetçiyseniz, serzenişlerinize son verebilirsiniz. Tesettürlü kadınları seçim zahmetinden kurtaracak abiye elbiseler listemizde son derece şık ve tarz elbiseler görmeniz mümkün!

Modern çağın modern kesim tarzına uygun birbirinden güzel tesettür abiyeler ile bulunduğunuz ortamın en şık hanımı olabilirsiniz. Tek tek sizler için araştırıp incelediğimiz, tesettürlü kadınları seçim zahmetinden kurtaracak abiye elbiseler mottosuyla yola çıktığımızda sizler için oldukça fazla seçenek sunan bu modelleri bulduk.

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Leopar desenin büyüsüne kapılanlardan olabilir misiniz acaba? Leoparın muhteşem görüntüsü ve kumaşın yumuşak kaliteli dokusuyla elbisenin arkadan görüntüsü muhteşem! Leopar deseni siyah gibi klasik bir renkle kombinlemek zarif bir seçim olmuş. Siyah ve leoparın kesiştiği bel noktası gold rengiyle harmanlanarak yumuşak bir geçiş sağlanmış.  Sade renk şal ve portföy çanta ile tamamlanan tesettür abiye, şık bir geceye hazır. Ya siz?

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Sade fakat bir o kadar da şık olmayı tercih edenlerin düşünebileceği son derece zarif bir kesime sahip tesettür abiye modeli. Somon renginin zarafeti ile beldeki parlak gold rengi kemer, şeftali tonlarında yumuşak renkli şal ve çanta ile elbise bir bütün halinde görünüyor. Genç hanımların tercih edebileceği sade, zarif bir tasarım.

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Pudra tonlarının masumiyeti adeta elbisenin her kıvrımında gezinmiş. Kol manşetleri ve bel detayındaki süslü taşlar ve elbisenin sade düz bir renk tercih edilerek tasarlanması, elbiseyi, abartıdan uzak, gösterişsiz fakat bir o kadar da sade-şık vurgusuyla sergilemiş. Böyle bir elbise tercih edildiğinde baştan sona tek bir renkle donanmak elbisedeki süslü taşları dengeleyecektir.

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

İki parçadan oluşan yeşil ve altın yaldızların buluştuğu şahane bir tesettür abiye modeli ile karşınızdayım! Dize kadar balık modele sahip elbisenin kesimi son derece modern tasarlanmış. Altın yaldızlı ceket ise kesim ve model olarak çağdaş bir görüntüye sahip. Yeşil şal, altın portföy çanta ile tamamlanan model, kendi başına o kadar şık görünüyor ki ekstra bir takıya ihtiyaç duymuyor bile! Tesettürlü kadınları seçim zahmetinden kurtaracak abiye elbiseler kategorisinin kurtarıcı modellerinden biri olduğu inkâr edilemez.

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Pudra-vizon karışımı işlemeli bir elbiseye kimse hayır diyemez. Elbisenin üstündeki işlemeler bile kendi başına o kadar şık görünüyor ki… Yakadan başlayıp etek uçlarına doğru devam eden işlemeler otantik ve modern görünüyor. İki farklı çağın birleşimi adeta. Beldeki minik son derece ince kemer ise elbiseye son dokunuşu yapan zarif bir unsur olmuş. Özel bir gecede böyle bir elbise giyerek şıklığınızla ortamda ışık saçabilirsiniz.

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Siyahın her zaman ama her zaman bir kadın için kurtarıcı olduğunu bilmelisiniz. Bu muhteşem, fevkalade elbisede de göreceğiniz gibi siyahın asaleti bile yeterli çoğu zaman. Ön bölümde, yakada yer alan ve sırt bölümüyle bütün halinde olan altın rengi işlemeler elbiseye modern bir görüntü verirken siyah ve altının buluşması asil bir hava katmış modele. Siyah ve altının uyumundan böyle şahane bir elbise çıkardı ancak. Tek kelimeyle; muhteşem!

Seçim Zahmetinden Kurtaracak Abiye Elbiseler

Tıpkı bir gelin gibi masum görünüyor, değil mi? Beyaz renginin ışıltısı, dantelin romantik havasıyla buluşunca üstüne zarif altın rengi bir kemer takınca işte böyle kuğu gibi bir görüntü çıkıyor ortaya hanımlar. Kemerdeki altın renginden ötürü şal ve çanta seçiminde modelde olduğu gibi gold tonlar tercih edilmeli. Böyle bir elbiseyi giymeye karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken tek şey bir düğüne katılmamak. Gelinden daha dikkat çekici ve şık olmak istemezsiniz, emin olun :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder