19 Mart 2016 Cumartesi

Puane 2016 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

Soğuk günleri yavaş yavaş geride bırakıp ilkbahar ve yazın sıcaklığını hafiften hissetmeye başladığımız bu günlerde, modacılar, büyük tekstil markaları tempolu bir şekilde çalışarak yeni sezon ürünlerini yetiştirmeye çalışıyor. Puane, tesettür giyimin öncülerinden biri olarak 2016 ilkbahar yaz tunik modelleri kataloğunu görücüye çıkartarak hanımların beğenisine sundu.

Puane 2016 ilkbahar yaz tunik modelleri incelendiğinde, renklerin dingin, yumuşak tonlarda olduğu ve sadeliğin öne çıktığı görülüyor. İlk intiba önemlidir sözünü destekleyecek nitelikte modern ve şık tasarımlar hazırlayan Puane, hanımların moda anlayışını hepten değiştirecek bir koleksiyon sundu.

İlkbahar yaz tesettür giyim modasında neler var, hangi renkler ön plana çıkıyor, hangi tunik modelleri nasıl pantolonlarla kombinleniyor bakalım. Sizler için seçtiğimiz Puane 2016 ilkbahar yaz tunik modelleri şöyle:
Resimler : Modanisa

Puane fuşya renk tesettür tunik modelleri
Fuşya Puane tunik, fiyonk, yaka ve manşet detayıyla tuniği klasik çizgiden uzaklaştırarak modern bir görünüme kavuşturuyor. Kesimleriyle fark yaratan tunikler, vücudu yumuşak bir şekilde sarıyor. Hamile hanımlar için farklı kesim tarzları Puane tarafından ayrıcalıklı olarak hazırlanmıştır.

Puane turuncu tesettür tunik modelleri
Yaz coşkusunun tümünü renginde barındıran turuncu – portakal ve somon rengi tunikler, 2016 sezonunda en dikkat çekici renklerden biri olacak. 2016 renk trendlerine uygun bir tunik modeli. Turuncunun canlılığını sade renklerle dengelemek şık bir görüntü sağlayacaktır. Aksesuar seçimleri turuncunun önüne çıkmayacak ten rengi gibi nüde renklerden oluşmalıdır.

Puane mavi tesettür tunik modelleri
Mavinin her tonu bu sezon Puane koleksiyonunda yer alıyor. Saks mavisinden açık maviye kadar birçok renk tonunu yelpazesinde barındıran Puane; asimetrik kesim, gömlek tunik, evaze kesim tunik gibi farklı kesim teknikleri kullanarak şık ve modern tasarımlara imza atıyor.

Puane beyaz tesettür tunik modelleri
Elbette olmazsa olmaz renklerden beyaz ve ekru renkler, 2016 sezonunda tunik modellerinde yoğun olarak kullanıldı. Sade ve şık hanımların tercihi olan ve yaz mevsimine uygunluk gösteren tunikler, mavi ile detaylandırılarak farklı kombin alternatiflerine zemin hazırlıyor.

Puane 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Yelek Modelleri
Puane 2016 ilkbahar yaz tunik modelleri koleksiyonunda en dikkat çekici ve kullanışlı modeller şüphesiz yelekler oluyor. Her renk yelek bulabileceğiniz koleksiyonda tek düğmeli, boydan düğmeli, fırfırlı, püsküllü gibi farklı seçeneklerde hazırlanmış yelekler bulmak mümkün.

Puane 2016 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri
Tunikler, detaylara inildiğinde çok şık şeyler görülüyor. Beyazın hâkim olduğu tuniğin turuncu ve lacivert detayı gömleğe şık bir hava katıyor, kol manşetlerindeki turuncu detay ise gömleğin sevimli görünmesini sağlıyor. Şık ve sade olmayı tercih eden hanımların gündelik yaşamda kullanabileceği tunik modelleri arasında yer alıyor. Sivri yaka lacivert tunik bej bir pantolonla kombinlendiğinde yaka ve düğme detaylarıyla uyumlu bir görüntü sağlıyor. Fıstık yeşili tunik ise, rengiyle ideal boyuyla göz doldururken aynı zamanda belindeki kemer detayıyla şık bir görünüme kavuşuyor.

Puane 2016 İlkbahar Yaz Tunik Kombinleri
İkili takımlar sezon boyunca en çok tercih edilecek tasarımlardan olacak. Tunik ve pantolonun birbiriyle uyumlu bir şekilde kombinlenip takım halinde satılıyor olması hanımları kombin yapma sıkıntısından kurtararak pratikleşmesini sağlayacak.

Puane 2016 İlkbahar Yaz Kap Modelleri
İki farklı kap modeli: Biri minik çiçek detaylı kemerli sade bir görünüme sahipken diğeri yeşilin hâkim olduğu farklı ve uyumlu renklerin bir araya gelerek oluşturduğu gizli düğmeli, kemerli daha dar kesime sahip şık bir kap modeli. Puane 2016 koleksiyonunda dikkatleri çekmiş iki model. İlkbahar mevsiminde sıklıkla kullanılacak iki ideal kap.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...