12 Temmuz 2015 Pazar

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Tesettür Abiye Modelleri

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Tesettür Abiye ModelleriYazın temposuna uygun rengârenk bir koleksiyon görmeye hazır mısınız? Setrms 2015 ilkbahar yaz tesettür abiye modellerini tanıttığı koleksiyonla şimdiden hanımların gönlünü çalmış durumda. Renkli, şık, modern kesimlerden oluşan koleksiyon yaz gecelerine damgasını vuracak tasarımlara sahip.

Yaz boyunca tesettür giyim konusunda modacılar büyük adımlar attı. Tesettür kıyafet seçiminde mevsim koşullarını dikkate alarak seçimler yapmak, bedeni rahat bırakan kıyafetler seçilmelidir. Özellikle yaz mevsiminde kapalı giyinmek zor ve zahmetli bir iş. Sıcaklara karşı dayanıklı fakat kişiyi rahat serin tutacak seçimler yapmak gerekir.

Setrms abiye modelleri kumaş yapısı ve kesimiyle sıcak havalarda hanımlara serin ve ferah bir şıklık vadediyor. Koleksiyonun en özel parçalarını sizler için derledik. İşte tesettür abiye modelleri listemiz.

Setrms 2015 İlkbahar tül abiye
Eteği katmanlardan oluşan bej rengi dantellerle süslenen verev kesim eteğe sahip abiye vücudun üst kısmı gövdeye tamamen oturacak şekilde tasarlanmış ve belden aşağıya doğru açılarak inmiştir. Büstü tamamen güpürlerden oluşması ve etek detayında da aynı güpürlerden olması elbiseye bütünlük katıyor. Minik şık bir çanta ve elbise güpürüyle aynı tonlarda ayakkabı eşarp seçimi yapılarak davetlere katılabilirsiniz.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz pudra abiye
Somon-pudra tonlarındaki bu zarif elbise yaka ve sırt detayındaki işlemeler nedeniyle oldukça asil bir görüntü sağlıyor. Kol manşetlerinde de devam eden işlemeler elbiseyi son derece zarif göstermiş. Balık kesim olan elbise dizlerden aşağıya doğru açılarak devam eden eteklere sahip. Elbisenin işlemeleri fazlasıyla dikkat çekici olduğundan sade tonlarda eşarp, ayakkabı ve çanta tercih edilmeli.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz bahar dallı saten abiye
Saten kumaşın boncuk işlemeleriyle ve tül detaylarıyla buluştuğu şık bir elbise, rengi ve bahar dalları oldukça güzel görünüyor. Bahar dallarını temsil eden işlemeler elbiseye hareket kattığından seçilecek aksesuarlar sade olmalıdır.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz altın sarısı tesettür abiye
Baştan sona gold! Altın rengi tül detaylı ve son derece ihtişamlı bir dar kesim ceketle kombinlenen model, aynı tonlarda bir eşarp ile sade fakat göz alıcı görünüyor. Baştan aşağı aynı renk giyinmeyi tercih edenler için ideal bir örnek. Elbise, ceket ve eşarp arasındaki uyumlu geçiş dışarıya şık bir görüntü vermiş. Minik işlemeli gold rengi portföy çantayla elbise tamamlanabilir.

Setrms 2015 İlkbahar Açık sarı tesettür abiye
Hardal sarısının ihtişamlı görüntüsü! Pelerin model elbise ve şarap rengi eşarbın zıtlıktan oluşan uyumu şahane görünüyor. Yakadan başlayıp göbeğe kadar inen işlemeler adeta elbisenin doğal bir kolyesi olmuş durumda. Farklı bir model arayanlar için şık bir seçenek.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz çiçek motifli beyaz tesetür abiye modeli
İşte yazın renkleri! Beyaz dantel kaplamalı elbisenin üzerindeki rengârenk çiçek motifleri çok canlı görünüyor. Bir yaz gecesi rüyası olmak isteyenlere öneririz. Elbise bahar çiçekleri kadar güzel ve renkli görünüyor. Fazla söze gerek yok, koleksiyonun en eşsiz parçalarından biri bu elbisedir kuşkusuz.

Setrms 2015 İlkbahar payetli mor tesettür abiye
Şaşalı bir görüntüsü var elbisenin fakat doğru renkte bir eşarp ile daha şık bir görüntü yakalanabilir. Modeldekinden ziyade daha açık, çantayla aynı tonlarda bir eşarp ile elbisenin daha sakin görüneceğinden eminim. Gösterişli abiyelerden hoşlananlar için iyi bir seçenek.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz çiçek motifli ve tül detaylı tesettür abiye
Bir yaz gelini kadar güzel görünüyor elbise. Gelinlik giymek istemeyenler için düşünülebilir bu elbise. Görseldeki düğün çağrışımı sadece düğünlerde gelinin giyebileceği bir model algısı yaratmasın. Zira elbise sevimli çiçek eklemeleriyle son derece hoş görünüyor. Özel bir gecede pekâlâ giyilebilir.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Tül etekli ve payetli tesettür abiye
Vizon bir büst ve beyaz uçuş uçuş tül etekler. Hoş bir görüntü olmuş. Elbisenin eteklerinin biraz fazla kabarık olması nedeniyle elbiseyi kapalı bir ortamda katılacağınız davetlerde giymeniz sizin açınızdan daha pratik olacaktır.

Setrms 2015 İlkbahar krem rengi bahar dallı tesettür abiye
Yine dallardan oluşan tematik bir elbise modeli daha görüyoruz. Krem elbise üzerine mor dallardan oluşan model aynı renk eşarp ile son derece uyumlu görünüyor. Hem sade hem de hareketli bir elbise fakat neticede şık ve farklı bir model.

Ortamların en dikkat çekici kadını olmak istiyorsanız işte size marjinal bir tesettür abiye modeli daha, marjinal olduğunu kabul etmek gerekir. Belin her iki tarafından inen siyah kuşaklar ve elbisedeki siyah motifler on derece dikkat çekici.

Setrms 2015 İlkbahar otantik motifli beyaz tesettür abiye modeli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...