27 Temmuz 2015 Pazartesi

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Retro bir tarzı benimseyen Kuaybe Gider 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu hazırlarken Retro ve etnik desenlerin etkisinden çıkamamış ve ortaya şahane bir koleksiyon çıkarmış. Abartısız, sade fakat son derece yalın ve zarif olan tasarımlar gönlünüzü çalacak cinsten. Farklı olmayı, farklı olurken şık ve rahat olmayı sevenlerin hoşuna gidecek bir koleksiyon var karşınızda. Şimdi koleksiyondan seçtiğimiz parçaları sizler için inceleyeceğiz.


Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Kimono seven? Yazın hit parçalarından biri olan yelekler kimono ile farklı bir tarzda yeniden hayat bulmuş durumda. Etnik desenlerden oluşan bir kumaşla hazırlanan kimono renk ve motifleriyle son derece doğal görünüyor. Fotoğrafta gördüğünüz gibi salaş bir giyimle kullanabileceğiniz kimonoyu skinny bir Jean ve beyaz bluzla da tamamlayabilirsiniz. Yazın sahilde bikini üstüne çok giyilen kimono tarzınızda fark yaratacak bir parça.

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
İşte o çok popüler yelekler! Bu yelekler öyle kullanışlı ki! Günlük şıklık yaratmak görsel örneklerde gördüğünüz gibi çok kolay. Pantolon paçalarını kıvırarak giymeyi tercih ettiğiniz yelek sizi doğal ve sade gösterirken sigaret bir pantolon ve stiletto ile giyildiğinde resmi bir şıklık katabilmekte. Yelekler mini elbise ve şortlarla da kombinlendiğinde ideal bir görüntü yakalanabilmekte. Spor ayakkabıdan converse ayakkabılara kadar her türlü tarza kolayca uyum sağlayan yelekler er kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı nitelikte bir parça. Bizden söylemesi!

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Etnik desen tasarımlara devam… Kuaybe Gider sayesinde etnik desenlerden hoşlanan fakat seçenek bulamayanlar artık çok daha fazla seçeneğe sahip. Tuniklerden trençkotlara kadar birçok etnik desenli kıyafet hazırlayan tasarımcı farklı modellerle tüketiciye yeni tarzlar oluşturma imkânı sunuyor. Sağdaki tunik ve her daim klasik olan modern Jean uyumu sizce de şahane değil mi? İki nesil bir arada yepyeni bir tarz oluşturmuş.

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sezonun trend parçalarından biri daha karşınızda duruyor. Bu gömlek de birkaç farklı kombinle tarzınızı komple değiştirecek nitelikte. Siyah bir eteğin üzerinde son derece zarif ve şık duran bu gömleği mini bir etek üzerine giydiğinizde havalı görünebilir, düşük bel Jean üzerine giydiğinizde ise canlı ve doğal görünebilirsiniz.

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Yeni nesil pantolonlara merhaba deyin. Bu yaz en çok görülen kıyafetlerden biri olan bol kısa pantolon rahat ve şık oluşu nedeniyle çok tercih edilen bir tasarım.  Rastgele giyeceğiniz bir tişörtle salaş bir havaya bürünürken dar kesim bir gömlek ile bir anda şık bir iş kadınına dönüşmek mümkün. Kurtarıcı joker parçalardan biri olan bu pantolonlardan en az bir tane almalısınız.

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Tunik gömlekler kişiye temiz, sade ve şık bir görüntü sağlar. Dar kesim pantolonlarla tercih edilen tunikler esasında mini bir şort ve bele bağlanacak olan ince bir kemerle elbiseye dönüştürülebilir ve yazın her yerde giyilebilir.

Kuaybe Gider 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Şık bir iş kadını olmak zor iş! Her gün farklı ve özenli görünmek, aynı zamanda resmiyete uygun bir şıklık yakalamak zahmetli iş olsa da o kadar da zor değil. Gördüğünüz bu takım ile ofis şıklığını yakalamak çok kolay. Modern kesimi ve çizgileriyle kişiye şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...