17 Haziran 2015 Çarşamba

Büyük Beden Giyimde Seçenekler Çoğaldı

Büyük Beden Giyimde Seçenekler Çoğaldı
Büyük beden tercih eden hanımlar için bu yaz seçenekler daha geniş. Tunikler, elbiseler, uzun yelek ve ceketler giyim repertuvarımızı oldukça genişletecek.

Büyük bedende trend kıyafetlere göz attığımızda omuzları zarif çizgilerle ortaya çıkaran ve aşağıya doğru ölçülü genişleyen modeller görüyoruz. Fazla genişlemeyen bu kesimler hem henüz kurtulamadığımız kış kilolarımızı ustaca gizleyecek hem de zarif bir görüntüye sahip olmamızı sağlayacak. Tuniklerdeki asimetrik kesimler, minik detaylarla süslemeler günümüzü daha keyifli geçirmemizi sağlayacaktır.

Elbiselere göz attığımızda göğüs altından ve yine ölçülü genişleyen efil efil tasarımlar dikkat çekiyor. Bu tasarımlar bazen yarasa kollarla da süslenerek daha iddialı hale geliyor. Feracelerde dahi kullanılan yarasalar ferace tercih eden hanımlar için de farklı bir çizgi ortaya çıkarıyor.

Tuniklerle kombin edilen pantolonlarda akışkan kumaşlardan geniş kesimlerle çok şık kombinler oluşturuluyor. Kalem pantolonlara da şık kombinlerde sıkça rastlanıyor. Bir de kombinimizi uygun renkte bir stiletto ve çantamızla tamamladık mı dışarıya çıkmaya hazırız demektir. Yeni sezonda hangi tarz kıyafetleri tercih edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz elbise, abiye elbise, tunik, trençkot ve kap modellerinden oluşan kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
Büyük beden tesettür abiye
Pudra rengi büyük beden şifon abiye
Büyük beden tesettür elbise
Hardal rengi büyük beden elbise
Büyük beden yazlık kap
Büyük beden yazlık beyaz kap
Büyük beden yazlık kap
Çiçek desenli büyük beden yazlık kap
Büyük beden tesettür tunik
Asimetrik kesim büyük beden haki renk tunik
Büyük beden tesettür tunik
Çizgi desenli büyük beden yazlık tunik
Büyük beden tesettür tunik
Baklava desen büyük beden yazlık tunik
Büyük beden tesettür abiye
Koyu yeşil büyük beden tesettür abiye
Büyük beden tesettür elbise
Kırmızı renk Büyük beden elbise
Büyük Beden tesettür tunik
Büyük beden mavi renk uzun tunik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...