10 Nisan 2015 Cuma

Tesettürlü Tayt Kombinleri

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Son yıllarda hızlıca yayılan tak takıştır kendine yakıştır prensibini öne çıkaran kombin fikirlerini sanırım takip etmeyen yoktur. Birde tayt ile kombin yapmayı denemeye ne dersiniz? İyi fikir gibi geliyorsa yazının devamını okumadan bu kombin seçeneğini denemeyin derim.

Tesettürlü hanımların kombin yaparken diğer hanımlara göre dikkate almaları gereken önemli bir husus vardır buda seçilen kıyafetlerin gerçekten tesettüre uygun olup olmadığıdır.Bizler sizin ne giyeceğinize elbette karar veremeyiz fakat tanıttığımız yada sitemizde bulundurduğumuz kıyafetlerin bazılarının gerçekten İslami kurallara uygun olmadığını da biliyoruz.

Göz ardı edilmemesi gereken bir konuya da açıklık getirmek istiyorum; oda şu, bizler sitemizde bulunan kıyafetleri nerede giymeniz gerektiği hakkında yönlendirmede bulunmaktan olabildiğince kaçıyoruz. Bir çok kıyafet toplum içinde giymenize uygun olabilir fakat bazı kıyafetlerde sadece mahreminizde giymenize uygundur. Bu nedenle hangi kıyafeti nerede ne şekilde giyeceğiniz tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Gelelim tesettür ve tayt kombin fikirlerine benim şahsi fikrim ve sizinde öyle düşüneceğinize inanıyorum ve İslam'da bu tür kıyafetlerin hoş karşılanmadığını da biliyorum. Bu nedenle diyorum ki tayt kombin fikirlerini kaldırın ve çöpe atın, bu tarz giyinmek belki sizi çok çekici ve etkileyici gösterebilir fakat kesinlikle ve kesinlikle tesettürden çıkarsınız ve aynı zamanda tesettürü hem yozlaştırmış hemde aşındırmış olursunuz.

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Tayt ve türban kombin fikirleri

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Tayt ve elbise ile tesettür kombin fikirleri

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Jean pantolon ve türban kombinleri

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Mini etek ve tayt kombinleri

Tesettürlü Tayt Kombinleri
Likralı dar pantolon ve türban kombin fikirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...