8 Mayıs 2015 Cuma

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2015 İlkbahar Yaz modelleriKayra ilkbahar yaz koleksiyonu için oldukça güzel bir katalog hazırlamış yalnız kıyafetlerden ve hatta mankenlerden çok manzara ve arka plan öne çıkarılmış haliyle koleksiyon gölgede kalmış koleksiyonu öne çıkarmak için resimlerde ufak değişiklikler yaptık umarım başarılı olmuşuzdur.

Kayra 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda her zaman olduğu gibi desenli ve çizgili kumaşlar ağırlıklı olarak kullanılmış düz renklerde natürel renkler ve yumuşak tonlar tercih edilmiş aksesuarlar tasarımların özgünlüğünü bozmadan daha şık gösterecek şekilde abartısız ve yerli yerinde konumlandırılmış.

Kayra koleksiyonunda benim en çok dikkatimi çeken parçalardan birisi çift dikiş detaylı ve kuşaklı trençkot modeli çok doğal ve etkileyici görünmesinin yanı sıra adeta 70'li yıllardan kopup gelmiş hissi uyandırıyor. Kayra ilkbahar yaz elbise modellerinde de yine doğallık ön planda soft renkler vücudu saran dar kesimler ve evaze detaylı tasarımlar hem günlük kullanıma hemde gece kıyafeti olarak kullanmanıza olanak sağlıyor.

Kayra tasarımlarında ağırlıklı olarak doğal renkler ve yumuşak tonlar kullanıldığı için kombin yaparken kıyafetiniz dışındaki diğer parçalarda canlı ve göz alıcı renkleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında her ortamda ve severek giyeceğiniz tüm kıyafet ve aksesuarlar Kayra 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda mevcut bir kısmını sizlerle paylaşacağımız koleksiyonun tamamını tüm Kayra mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.


Kayra 2015 İlkbahar Yaz elbise modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz tunik modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz renkli elbise modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz kap modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Kombinleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz pardesü modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz etek ve bluz modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz trençkot modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz yelek modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz abiye modelleri

Kayra 2015 İlkbahar Yaz abiye kombinleri


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...