29 Mart 2015 Pazar

Haftanın Abiye Modeli: Minel Aşk Parlak Desenli Pudra Abiye

Minel Aşk Parlak Desenli Pudra Renk Tesettür Abiye
Son birkaç yıl öncesinekadar tesettür abiye, yada istenilen kalite ve modelde tesettür abiye bulabilmek bir hayli güçtü, Neyseki yeni tasarımcılar bu açığı farketti ve çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdılar.


Bu güzel çalışmaların sonucunda bizlerede bolca seçme seçeneği sağladılar işte bunlardan birtanesi olan Minel Aşk işlemeli abiye modelini haftanın modeli seçtik.Minel Aşk yeni sezon tesettür abiye tasarımlarının içinde en fazla ilgimi çeken tasarım olan kabartma sarmaşık desenli pudra renk tesettür abiye modelini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği deselerinin çok gerçekci olması ve kumaştaki doğal parlaklığı...

Tasarımın kendine has çekiciliği olduğu için ilave hiçbir aksesuar kullanmanız gerektirmez.Katılacağınıza davete sadece elbisenizi ona uygun ayakkabı, şal ve abiye çantanızı aldığınız zaman bile tüm dikkatler sizin üzerinizde olacaktır.

Benzerlerinden kalite ve zerafet olarak bir hayli üstün görünen Minel Aşk pudra renk tesettür abiye modelini daha yakından incelemek ve online olarak satın almak istiyorsanız ürün diesre.com'da online olarak 550 TL'den satışa sunulmaktadır.

Minel Aşk Parlak Desenli Pudra Renk Tesettür Abiye


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...