12 Eylül 2014 Cuma

Cildinizdeki Sarkmalardan Yumurta ile Kurtulun!

sarkmalara karşı yumurta ve limon maskesi
Cildinizde gerek zamanın, gerekse beslenme kaynaklı veya çevresel faktörlerin etkisiyle oluşan sarkmalardan limon ve yumurta akı yardımıyla rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Yumurta akı ve limon ile sarkmalardan kurtulmak çok basit günde sadece 15 dakikanızı ayırarak yapacağınız maskeyle çok güzel sonuçlar almanız mümkün.Yumurta akı maskesinin uygulamasına ilk olarak bir adet yumurtanın akını sarısından ayırarak başlıyoruz.Ayırdıgınız yumurta akını bir kap içine aldıktan sonra üzerine 3 damla limon suyu (doğal limon suyu) ilave ederek iyice çırpınız.Hazırladığınız karışımı yüzünüze ve boyun bölgenize fırça yardımı ile sürüp kurumasını bekleyiniz.

Kuruyan maskeyi soğuk suyla yıkayarak yüzünüzden temizleyiniz ve daha sonra nemlendirici bir krem sürünüz. Bu uygulamayı gece yatmadan önce yapmanız en ideal olan zamandır ayrıca bu maskeyi birer gün aralıklarla yapmanızı ve bir ayın sonunda bir hafta kadar aralık vererek tekrar başlamanızı öneririz.

Yumurta akı sarkan cildi sıkılaştıracak protoinler içerir limonun da cilt beyazlatma etkisi olduğundan bu maskeyi uyguladığınızda cildiniz hem daha sıkı hemde daha canlı ve parlak olacaktır.

Puane Abiye Modellerini Görmelisiniz...  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...