19 Mayıs 2014 Pazartesi

Avsallar'a 'Tesettür Konutları' yapılıyor

Avsallar'a 'Tesettür Konutları' yapılıyor
'Modern Saraylar Alanya' markası adı altında Avsallar'da, 5 bloktan oluşan 213 lüks daireli tesettür konutları inşaa ediyor.

AVSALLAR Beldesinde Mi-Sa Group Yönetim Kurulu Başkanı Sami Ülker, Avsallar'da 10 milyon doların üzerinde bi yatırımla tesettür konut alanını tamamen yeşil bina statüsünde planladığını ve tamamının yeşil bina serfitikasıyla yapılacağını belirtti.
Ülker, "12 bin 500 metrekarelik alana inşaa edilen 'Modern Saraylar Alanya' Türkiye'de ilk kez bir konut projesinde yeşil bina serfitikası ile Ağustos 2014'te Türk halkına hizmete sunulacak. Alanya'da muhafazakar konut alanı bulunmuyor. Bu konuda da ciddi bir talep var. Yeşil bina konutları tamamen muhafazakar tatil köyü konseptinde çalışacak" dedi.

'BÜYÜK YANKI UYANDIRACAK'

Mi-Sa Group Time Share Direktörü Taner Aydın ise, çok uzun süre sonra doğru yatırımcı, satıcı ve müşterinin bu proje içerisinde bütünleşeceğine inandığını söyledi. Aydın, "213 konuttan oluşan proje şu ana kadar yapılmış en kaliteli ve en güvenilir muhafazakar tatil köyü niteliğinde. Bu proje devremülk piyasasında büyük yankı uyandıracak.  Devremülkler çok hızlı bir şekilde satılacak. Bu sayede Türkiye'de muhafazakar yaşayan ailelerin ömür boyu tatil problemleri ortadan kalkacak" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder