23 Şubat 2014 Pazar

İlkbahar Yaz Tesettür Renk Kombinasyonları

İlkbahar Yaz Tesetür Renk Kombinasyonları
İlkbahar ve yaz aylarında baharın canlılığını ve yazın heyecanını kıyafetlerinizede yansıtabileceğiniz renk kombinasyonlarına mutlaka yer vermelisiniz.


İlkbahar Yaz Tesetür Renk Kombinasyonları
Açık pembe ve mint yeşili
Baharın olmazsa olmazı bu iki muhteşem rengi tunik, pardesü, kap veya eşarplarınızda kullanarak çok daha etkileyici ve farkedilir bir duruş sergileyebilirsiniz üstelik bu iki rengin ruh halinizede pozitif etkileri olacaktır.

İlkbahar Yaz Tesetür Renk KombinasyonlarıDeniz mavisi ve yeşil

Doğanın bize sunduğu en güzel renk kombinasyonlarından olan deniz mavisi ve yeşile ilkbahar ve yaz mevsiminde kıyafetlerinizde bolca yer vererek doğanın canlılığını kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

İlkbahar Yaz Tesetür Renk KombinasyonlarıPastel mavi ve pastel sarı

Yaz mevsiminin vazgeilmez ikilisi pastel tonlarındaki bu renkleri ister birlikte isterseniz ayrı ayrı kullanabilirsiniz hiçbir yaz demode olmayan bu iki rengi ikili yada üçlü tesettür takımlarınızda, blazer ceketlerinizde şifon bluzlarınızda ve tuniklerinizde kullanabilirsiniz.

İlkbahar Yaz Tesetür Renk Kombinasyonları
Kırmızı, beyaz ve mavi

Üçlü renk kombinasyonlarınızda mutlaka denemenizi önereceğimiz bu üç renk kombinasyonunu isterseniz tekbir renk olarakta kullanabilirsiniz üçlü kullandığınızda ana renginizin beyaz olmasını öneririz.

İlkbahar Yaz Tesetür Renk KombinasyonlarıTurkuaz ve beyaz

Yaz mevsiminin tartışılmaz favori rengi turkuaz; oldukça dikkat çekici olan bu rengi daha etkileyici kılmak için mutlaka beyaz ile kombinlemenizi öneririz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...