8 Aralık 2013 Pazar

Pilili etek alırken nelere dikkat edilmeli ?

Pilili etek
Pilili etek modelleri kişinin fiziksel özelliklerine göre tercih edilmelidir eğer tam pili bir etek tercih ediyorsanız kilo probleminizin kesinlikle olmaması gerekir.

Kilolu bayanlarda pilili etek tercih edebilirler ancak kilo büyüdükçe pile sayısı tam aksine küçülmelidir.Burda şunuda hatırltmakta fayda var; kilodan daha çok fiziksel özellikler ön planda tutulmalıdır.

Örneğin: Kısa boylu ve kilolu bir bayansanız genel olarak basen ve göbek sorunu olan hanımlar katogorisine giriyorsunuz. Bu tür vücut ölçülerine sahip bir bayansanız yarım pilili yada ön ve arkalarda ikişer pilisi olan etekleri tercih edebilirsiniz.

Kilonuz normalin üstünde ise fakat boyunuz uzun ve göbek basen sorununuz bulunmuyorsa sizde kilo problemi olmayan bayanlargibi tam pilili etekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Pilili eteklerde ekose desenli kumaşlar en fazla tercih edilen kumaşlardır fakat sade ve zarif bir fiziğiniz var ise daha notür renklerdeki etekleri tercih edebilirsiniz.

Pilili etekler daha çok 18 ile 25 yaş arasındaki genç hanımlar tarafından tercih edilmektedir.Bu yaşlara uygun eteklerde yine ekose kumaş tercih edilebilir pili sayısı ise oldukça fazla tercih edilebilir.

Daha desenli yuvarklak ve geometrik formlarda pililer daha az ve görülebilir olacağı için dikkatler desenlerde yoğunlaşacağından dolayı bu tür eteklerinde yırtmaçlarının yan unsurlarında, yada ön veya arka ceplerde kontrast veya biye şeklindeki pililerde eteğinizin görünümüne çok şık ve etkileyici bir hava katacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder