5 Aralık 2013 Perşembe

İnce Bacaklı Bayanlar Hangi Model Etekleri Tercih Etmelidirler?

İnce bacaklılar için etek modeli
İnce bacaklı bayanlar etek seçerken, diz üzerinde olmayan diz hizasında etekler tercih etmelilerdir.Bunlar desen seçiminde olabildiince serbest olabilirler çünki bacaklarının ince olması büyük avantajdır ve desenli etekler fazlasıyla yakışacaktır.

Desenlerdeki yoğunluk, ceplerdeki fazlalık yada pililerdeki zenginlik gayet şık ve üzerinizde işlenmiş bir etek etkisi oluşacağından üst kısımda daha sade kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

Çok fazla ince bacaklı olupta düzgün hatlara sahip olmayan bayanların tercihinde etek boyları kısa olmammalı, bunlar daha çok diz hizasında olup aksesuarlarla ve uzun çizmelerle birlikte kombinleyerek giyilmelidir. Çok kısa olmayan bu etekleri uzun çizmelerle birlikte tercih ettiğinizde bacak inceliğinizi kapatan bir kıyafet seçmiş olacaksınız.

Hem ince hemde uzun bacaklı hanımlar ayak bileğine varan uzunluktaki etek modelleri tercih etmemlidirler.Çünki hem ince hemde uzun bacaklı olmaları onları çok fazla ince bir süliete sokacağı için görüntü olarak birazcık doğallaığını dışına çıkmış olacaklardır.

İnce bacaklı olup eteğiyle birlikte ince ve uzun topuklu ayakkabı giymek isteye olursa etek seçiminde yine dizin üstüne kesinlikle çıkılmamalı ve yüksek bel etek tercih etmelidirler.Yüksek bel etek tercih etmeleri durumunda görüntü beldeki inceliğe doğru vurgulanacağı için çok daha iyi bir görünüm elde edebilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...