11 Temmuz 2013 Perşembe

Aişe Eşarp

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri
Gelişen ve her geçen gün yenilenen eşarp sektörü şimdilerde ise çok farklı ve özgün üreticilerin piyasaya katılması ile farklı bir boyut kazanmış durumdadır. Onlardan birisi de Aişe eşarp firması olarak tesettürlü hanımların hizmetinde olan marka hazır eşarp, şal ve gelin başı modelleri ile dikkatleri üzerine çekmiş durumdadır. 

İlk etapta kişiye özel tasarımlar amacı ile kurulan marka gelen yoğun talep üzerine genel satış hizmeti vermeye başlamıştır. Hanımların başörtü ve şallarını en zarif ve şık biçimde tasarlama amaçlı kurulan firmanın ürünlerini aşağıda görecek ve hayranlığınızı sizde bizim gibi gizleyemeyeceksiniz.

Hazırlanan eşarp formu bozulmadan defalarca kullanabileceğiniz Aişe hazır eşarp modelleri günlük hayatta ve özel günlerinizde sizler şıklık ve zerafet katmak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Dikkat edilmesi gereken sadece kuru temizleme ile temizlenen modellerimiz için makine de yıkanması uygun değildir.

Aişe Eşarp Pratik Şal ve Abiye Modelleri
Tesettürlü hanımların başörtüsünden sonra en çok kullandığı şal ve özel yapım abiye modeller ile bir ilke imza atmış durumdadır. Özel katlama sanatı ile hazırlanan Aişe hazır eşarp ve abiye modelleri defalarca buruşmadan yada bozulmadan dilediğiniz an dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Aişe Eşarp Tesettürlü Gelin Başı
Kapalı gelin adayları için hazırlanan yeni sezon gelin başı modelleri ile dilediğiniz gelinliği özgürce giyebilir Aişe tesettürlü gelin başı ile tesettürlü hale getirebilirsiniz. Sizler için sunulan hizmetlerden kolayca yararlanmanız için aşağıda firmanın iletişim ve mağaza bilgilerine yer verilecektir.

Aişe Eşarp Toptan ve Perakende Satış
Yukarıda özetle görmüş olduğunuz şık pratik şal modelleri ve tesettürlü bayanlara yönelik pratik abiye modellerine ulaşmak ve satın almak çok kolaydır. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden size en yakın Aişe Eşarp satış noktasını öğrenin ve arkadaşlarınız arasında en şık siz olma fırsatını yakalayın.

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp ve Şal Modelleri

Aişe Eşarp İletişim
0232 261 11 69


Kaynak: Aişe Eşarp

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder