7 Mayıs 2015 Perşembe

Ortadoğu Ülkeleri'nin Seçkin Ferace Tasarımcısı Das Collection

Das Collection AbayaOrtadoğu Ülkeleri'nin geleneksel bayan kıyafeti olan abaya ve ferace modelleri son yıllarda Türkiye’de de hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı.

Abaya ve Feracelerin son dönemde çok fazla tercih edilmesindeki başlıca neden hem özel günlerde hemde günlük olarak kullanılabiliyor olması.Abaya ve feracelerin bol ve rahat oluşu da hanımların bu kıyafetleri seçmesinde önemli bir faktör, tabi bu durum kapalı giyinen tesettürlü hanımlar için geçerli.

Das Collection Abaya
Ortadoğu Ülkelerinin özellikle de Dubai’nin seçkin Abaya ve Ferace markası Das Collection 2013 koleksiyonunun en gözde modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Uzun, tiril tiril abaya ve feraceler ile yaz sıcağından etkilenmeden rahat  bir yaz geçirmenin keyfini yaşayacaksınız.

Das Collection Abaya
 Kavurucu yaz sıcağında en fazla rahat edebileceğimiz kıyafet kuşkusuz feraceler. Bir abaya yada feraceye sahip olduğunuzda rahatlığının yanı sıra çok farklı tasarımları, nakış ve taş detayları, benzersiz ipeksi kumaşlarıyla da son derece zarif ve şık bir görüntü elde edeceksiniz.
Das Collection Ferace

Das Collection Ferace

Das Collection Ferace

Das Collection Abaya

Das Collection Ferace
Das Collection 2013 abaya ve ferace modellerini "dascollection.com" web sitesinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...