19 Ağustos 2013 Pazartesi

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz “Kelebekler” Koleksiyonu

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz “Kelebekler” Koleksiyonu
Sabırsızlıkla beklediğiniz yaz kolleksiyonlarından olan Kayra ilkbahar yaz kolleksiyonu yine hayranlık uyandıracak ince ve zarif tasarımlarıyla sizlerle.

Kelebeklerin renk ve şekillerinden esinlenilen ve baharı çağrıştıran obje ve aksesuarlara bolca yer verilen Kayra 2013 ilkbahar yaz kolleksiyonu; özgürlüğü, rahatlığı ve şıklığı bir arada sizlere sunuyor.

Kayra Kelebekler.. Bu sezon hanımlar, zarif giyinecekler..Tamamen doğal duygularla tasarlanmış, rahat giyimi seven hanımların tercih ettiği kıyafetler; yeni sezonda yepyeni temayla müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Birbirinden güzel giysilerle, 2013 İlkbahar-Yaz Sezonumuz açılıyor. Yeni sezonumuzda, yeni koleksiyonumuz ve yeni temamız "Kayra Kelebekler "

Yeni koleksiyonumuzdaki ürünler rengarenk, ve bahar esintisi oluşturan bir ferahlık getirecektir. Gerek tasarım, gerek kesimler ve modeller, her kadının giyim zevkini okşayacak niteliktedir.

Mevsimsel ve kadınlık değerlerini içine alan, “Kelebekler” teması bütün kıyafetlerimizde özümsenerek titizlikle işlenmiştir.

Seçilen kumaşlar, dokuma, renk, kesim, model ve sonuç olarak modern çizgilerle, çağdaş yorum farklılıklarıyla bu sezon da, giyim kültürümüzde göz dolduracaktır.

Kayra Kelebekler; doğa ile iç içe bir kreasyon olup, sıcak havaların gelişiyle, esintili, doğal, rahat ve rengarenk koleksiyonumuzla bu sezonda coşku, heyecan ve mutluluk yaşanacaktır.

 Tunik elbiseler, gömlekler, ceketler, yelekler, etekler, bol pantolonlar, trenchcoatlar, bluzlar jakar kumaşlarla stilize edilen giysiler, ilkbaharda düğün sezonuyla birlikte en gözde kıyafetlerdir.

“Kayra Kelebekler” tematik bir marka olarak; bu sezon elbiselerin ivmesini zirveye taşıyacaktır.. Hanımlar aynı zamanda bu sezonda, istedikleri gibi, günlük ve özel zamanlarda kullanabilecekleri pek çok alternatif kreasyonu bulabileceklerdir.

Dünya trendlerinin doğrultusunda yükselişe geçen çizgi, puantiye ve karakteristik desenler; kelebeklerin kanat çırpmasıyla renkten renge bürünen, “Kayra Kelebekler” baharın en güzel renklerinden, nar çiçeği, mint, yeşil, ekru, pudra gibi pastel tonlarla beraber geniş bir renk skalası sunarak, giyim zevki olan bütün hanımlara birçok seçenek sunacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...