19 Ağustos 2013 Pazartesi

İlkbahar Stil Önerileri

İlkbahar Stil Önerileri
Mevsim Bahar; güneş artık bize daha yakın, dışımızkadar içimizide ısıtıyor, güneşle birlikte doğadaki değişikliklerde bizlere pozitifi enerji veriyor.Bu pozitif enerjiyi, negatife çevirmemeniz için stil önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederim.

Markaların ilkbahar yaz kolleksiyonları bize ilkbaharın en moda renklerinin hangileri olacağı hakkında bazı ip uçları veriyor.Örneğin zümrüt yeşili , pudara mavi, krem , beyaz ve pastel tonlarında toz pembeler, pastel yeşiller ayrıca lavanta tonlarını tüm kolleksiyonlarda bolca görüyoruz.

Kıyafete Göre Renk Seçimi
Beğendiğiniz bir kıyafetin renginin sezonun trendlerine uygun olup olmadığını merak ediyorsanız size birkaç ipucu, tunik, trençkot veya kap almayı düşünüyorsanız.İlkbahara ve sezon trendlerine en uygun renkler pudra tonları, lavanta tonları ve pastel yeşil renklerde olanları tercih etmenizi öneririm.Bluz yada gömlek seçiminde beyaz ve krem tonlarını seçerseniz kendinizi gün boyu daha enerjik hissedeceksiniz.

Rengarenk Uzun Etekler Yine Çok Moda
Etek seçiminde yırtmaçlı, yırtmaçsız şifon, saten, emprime  yada pamuklu gabardin zevkinize en uygun hangisi olursa onu seçebilirsiniz ve uzun etekler çok hoş kombinler oluşturmanızda size çok kolaylık sağlayacaktır.
Ancak daha önce bir yazımdada bahsettiğim gibi(bkz) kombin oluştururken renk uyumlarına çok dikkat etmelisiniz.Kesiinlikle birbirini tamamlayan farklı renklere yer vermelisiniz.Tek renk kombin oluşturmaktan ve kat kat giyinmekten uzak durunuz bu sizi çok daha alımlı ve güzel gösterecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder