19 Ağustos 2013 Pazartesi

Tesettür Kombin Önerileri

Tesettür Kombin
Kombin oluşturmak son yıllarda adeta bir moda akımı haline geldi, hepimiz kendimizce farklı yerlerdende olsa birbirine uygun kıyafeti seçerek kombin giymeye çalışıyoruz.Fakat oluşturduğumuz kombinler bazı zamanlarda bizi çok rüküş ve itici gösterebiliyor.

Kombin oluştururken yaptığımız yanlışları ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini ayrıca iyi bir kombin nasıl oluşturabiliriz ? bu konudaki fikirlerimi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle kombin nedir ? bu sorunun cevabını vermek istiyorum; Kombin giydiğimiz kıyafetin tüm parçalarının birbirine uyumudur. Evet dikkat ederseniz renklerinin aynı olmasıdır demiyorum. İşte kombin oluşturuken en büyük yanlışı burda yapıyoruz.

Nasılmı ? örneğin; Mavi rengi çok seviyoruz diyelim, mavi rengi çok seviyoruz diye gidip tepeden tırnağa maviye bürünürsek! eteğimiz mavi, ceketimiz mavi, gömleğimiz mavi, ayakkabımız mavi ve hatta çantamız ve eşarbımızda mavi baştan aşağı mürekkebe batırılmışgibi olmamız kaçınılmaz olur.

Bunun yerine mavi bir eteğimiz var ise, üzerine bu etekle örtüşen mesela kırem rengi bir bluz ve mat olmak koşuluyla içinde aynı tonda mavi olan bir eşarp tercih edersek daha şık bir görüntü elde etmiş oluruz.

Şık ve abartısız kombin oluşturmak istiyorsanız sizlere fikir verebileceğini düşündüğüm birkaç tesettür kombin örneği paylaşıyorum.
Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Tesettür Kombin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder